Арсенал впевнено переміг Манчестер Сіті і вийшов у фінал Кубка Англії

18 липня 2020, 23:51

Арсенал впевнено переміг Манчестер Сіті з рахунком 2:0 та став першим фіналістом Кубка Англії.

Манчестер Сіті активніше розпочав матч, але гол забив саме Арсенал. На 19-й хвилині Пепе навісив на дальню стійку на Обамеянга, а той в один дотик відправив м’яч у сітку. «Містяни» продовжували володіти ініціативою, але моментів створювали обмаль.

Арсенал вдало діяв у захисті, а на 71-й хвилині реалізував контратаку та подвоїв перевагу. Тірні вивів Обамеянга на ударну позицію і той відправив м’яч поміж ніг голкіперу, оформивши дубль.

Арсенал довів матч до перемоги та заслужено став фіналістом Кубка Англії. У фіналі «каноніри» зіграють з переможцем пари Манчестер Юнайтед — Челсі.

Слід відзначити, що український захисник Манчестер Сіті Олександр Зінченко на полі так і не з’явився.

Арсенал — Манчестер Сіті 2:0
Голи: Обамеянг, 19, 71

Минулого сезону переможцем Кубка Англії став Манчестер Сіті, який у фінал розгромив Вотфорд 6:0.