Арсенал напіврезервним складом розгромив Ворсклу і позбавив її шансів на плей-офф Ліги Європи

29 листопада 2018, 22:10

Полтавська Ворскла поступилася лондонському Арсеналу з рахунком 0:3 в рамках п'ятого туру групового етапу Ліги Європи.

Гра проходила в Києві, а не в Полтаві, згідно з рішенням УЄФА. "Каноніри", які ще перед цим матчем вирішили питання виходу в плей-офф, вийшли на поєдинок резервним складом, посиленим Чехом, Ліхтштайнером, Ремзі і Ельнені.

Ворскла невдало розпочала матч і пропустила вже в дебюті. На 12-й хвилині Сміт-Роу забив у порожні ворота після невдалої спроби виносу м'яча Артура з власного штрафного. Рикошет допоміг Арсеналу в цьому моменті.

Арсенал продовжував володіти перевагою і подвоїв рахунок через 15 хвилин: Ремзі заробив пенальті і сам же його реалізував, пробивши в лівий від Шуста кут, коли воротар Ворскли залишився в центрі.

Перед самою перервою Арсенал забив третій м'яч. Гендузі запустив в прохід Уіллока, який підробив м'яч під праву і з-під захисника покотив м'яч у дальній кут воріт Шуста.

Після перерви Арсенал продовжувати володіти ініціативою і ще міг забити кілька м'ячів, але в другому таймі кураж спіймав Шуст. Ворскла створила два небезпечні моменти тільки в кінці зустрічі, але після удару Пердути Арсенал врятував Чех, а Карека з близької відстані не влучив у ворота.

Після цієї поразки Ворскла втратила всі шанси на плей-офф Ліги Європи, Арсенал точно фінішує в групі першим.

Ворскла - Арсенал 0:3
Голи: Сміт-Роу, 10, Ремсі, 27 (з пенальті), Уіллок, 41

Ворскла: Шуст - Пердута, Даллку, Чеснаков, Артур - Сапай (Карека, 36), Скляр, Шарпар, Ребенок (Саків, 85) - Кулач (Кане, 71), Коломоєць

Арсенал: Чех - Ліхтштайнер, Дженкінсон, Холдінг (Медлі, 60), Мейтленд-Найлз - Гендузі (Гілмор, 77), Ремсі (Сака, 69), Ельнені - Уіллок, Нкетіа, Сміт-Роу

Попередження: Скляр, Шарпар, Коломоєць - Холдінг

Раніше Динамо за тур до завершення групового раунду виграло квартет K і вийшло в 1/16 фіналу Ліги Європи, перемігши з рахунком 1:0 на виїзді Астану.