Арсенал переміг після трьох невдач. Результати матчів чемпіонату Англії - відео

25 листопада 2018, 20:06

Після трьох поспіль нічиїх у попередніх турах лондонський Арсенал нарешті переміг Борнмут у матчі 13 туру чемпіонату Англії.

Лондонський клуб відкрив рахунок на 30-ій хвилині матчу. Допоміг йому в цьому гравець Борнмута Лерма, який замкнув у власні ворота простріл Колашинаца. Однак до перерви господарі зуміли відігратися. Кінг потужно пробив у дев'ятку воріт і зрівняв рахунок.

У другому таймі Обамеянг знову вивів Арсенал вперед. Нападник замкнув простріл того ж таки Колашинаца. Гол габонського форварда став вирішальним у матчі - 1:2. Для Арсенала ця перемога стала першою після трьох поспіль нічиїх - проти Вулверхемптона, Ліверпуля та Крістал Пеласа.

У ще одному матчі дня Хаддерсфілд з упевненим рахунком на виїзді здолав Вулверхемптон - 2:0. Перемога дозволила Хаддерсфілду піднятись із останнього місця турнірної таблиці.

Борнмут - Арсенал - 1:2

Голи: Кінг, 45+1 - Лерма, 30 (авт), Обамеянг, 67

Огляд матчу

Вулверхемптон - Хаддерсфілд - 0:2

Голи: Муй, 6, 74

Таблиця сайту Myscore.com.ua

Напередодні в 13 турі англійської Прем'єр-ліги перемоги здобули Ліверпуль, Манчестер Сіті та Тоттенхем, а Манчестер Юнайтед втратив очки в матчі з Крістал Пеласом.