Арсенал поступився Суонсі, Ліверпуль без проблем переміг. Результати матчів чемпіонату Англії

31 січня 2018, 00:00

У вівторок, 30 січня, були зіграні перші поєдинки 25-го туру англійської Прем'єр-ліги.

Арсенал чекав важкий виїзд в Уельс проти набравшого непогану форму аутсайдера чемпіонату.

З самого початку гри була помітна певна нервозність у діях канонірів - постійні обрізки, втрати м'яча, які приводили до небезпечних контратак Суонсі. Проте, Арсенал забив перший - відмінний пас на дальню штангу вийшов у Озіла, який замкнув Монреаль.

Через хвилину Суонсі відігрався - Озіл втратив м'яч на фланзі, а Моусон моментально розібрався в ситуації і розрізав оборону Арсеналу пасом на Клукаса, який не залишив шансів Петеру Чеху.

На 61-й хвилині прикру помилку допустив воротар канонірів - він не зміг нормально влучити по м'ячу, дозволивши Айю без проблем закотити м'яч у сітку.

Після пропущеного другого м'яча Арсенал не поспішав набирати обертів, навіть незважаючи на вихід Мхітаряна. В результаті Суонсі зміг навіть забити третій гол - Клукас оформив дубль.

Суонсі - Арсенал 3:1
Голи: Клукас, 34, 86, Айю, 61 - Монреаль, 33

Ліверпуль без особливих проблем переграв Хаддерсфілд. Ще в першому таймі Джан і Фірміно забезпечили скаузерам спокійну кінцівку, а Салах потроїв перевагу команди в другому таймі, реалізувавши пенальті.

Хаддерсфілд - Ліверпуль 0:3

Голи: Джан, 26, Фірміно, 45+1, Салах, 77 (пен.)

У лондонському Лербі між Вест Хемом і Крістал Пеласом була абсолютно рівна гра. На 24-й хвилині Бентеке відкрив рахунок, а на 43-й капітан молотків Нобл зрівняв рахунок.

У другому таймі команди більше боролися, ніж створювали - рахунок 1:1 цілком закономірний.

Встав Хем - Кристал Пелас 1:1

Голи: Нобл, 43 - Бентеке, 24

Турнірна таблиця:

Турнірна таблиця офіційного сайту УЄФА

У минулому турі Зінченко дебютував в основі АПЛ, а Арсенал і Челсі розгромили суперників.