Арсенал програв середняку, Челсі переміг на останніх хвилинах у матчі чемпіонату Англії

18 березня 2017, 21:41
Відбулися матчі суботи в 29-му турі чемпіонату Англії з футболу

Арсенал в гостях програв Вест Бромвічу з рахунком 1:3. Це друга поразка підопічних Арсена Венгера в національному чемпіонаті поспіль. Перед цим лондонці програли Ліверпулю.

Вест Бромвіч — Арсенал 3:1
Голи: Доусон, 12, 75, Робсон-Кану, 55 — Санчес, 15

Вест Бромвіч: Фостер — Доусон, Маколі, Еванс, Нею — Флетчер, Лівермор — Брант (Якоб, 72), Шадлі (Філд, 90), Макклін — Рондон (Робсон-Кану, 54)

Арсенал: Чех (Оспіна, 38) — Беллерін, Мустафі, Косьельні, Монреаль — Ремзі, Джака — Уолкотт (Жиру, 65), Окслейд-Чемберлен, Санчес (Івобі, 78) — Уелбек

Попередження: Макклін

Челсі обіграв Сток Сіті завдяки голу на останніх хвилинах, автором якого став Гарі Кехілл.

Сток Сіті — Челсі 1:2
Голи: Уолтерс, 38 (пенальті) — Вілліан, 13, Кехілл, 87

Сток Сіті: Грант — Бардслі, Шоукросс, Мартінс Інді, Пітерс — Арнаутович, Кемерон, Аллен, Собхі (Крауч, 90+2) — Уолтерс, Бераіно (Діуф, 61)

Челсі: Куртуа — Аспілікуета, Луїс, Кехілл — Мозес (Фабрегас, 70), Канте, Матіч (Лофтус-Чик, 82), Алонсо — Вілліан (Зума, 88), Коста, Педро

Таблиця сайту УЄФА

Раніше Динамо обіграло Чорноморець і скоротив відрив від Шахтаря в чемпіонаті України.