Арсенал став другим фіналістом Кубка Англії

23 квітня 2017, 20:46
Лондонський Арсенал став другим фіналістом Кубка Англії, в півфіналі в додатковий час обігравши Манчестер Сіті

По ходу матчу Арсенал змушений був відіграватися після голу Агуеро у другому таймі, однак Монреаль зрівняв рахунок за 20 хвилин до кінця основного часу. За основні 90 хвилин переможця не було визначено, тому гра перейшла в додатковий час, в рамках якого Арсенал оформив перемогу завдяки голу Санчеса.

Арсенал – Манчестер Сіті 2:1

Гол: Монреаль, 72, Санчес, 101 — Агуеро, 62

Арсенал: Чех – Габріель, Косельні, Холдінг – Чемберлен (Бельєрін, 105+1), Ремсі, Джака, Монреаль – Озіл (Коклен, 119), Санчес – Жиру (Уелбек, 83)

Манчестер Сіті: Браво – Навас, Компані, Отаменді, Кліші – Фернандіньо (Фернандо, 99), Туре – де Брейне, Сілва (Стерлінг, 23 (Іхеаначо, 106)), Сане – Агуеро (Делф, 99)

Попередження: Санчес, Джака – Фернандіньо, де Брейне, Туре, Отаменді

У фіналі Кубка Англії Арсенал зіграє проти Челсі, який напередодні обіграв Тоттенхем з рахунком 4:2. Гра відбудеться 27 травня.