Арсенал завдав Тоттенгему третьої поразки поспіль в англійській Прем'єр-лізі - відео

26 вересня 2021, 20:32

Відбулися два поєдинки шостого туру англійської Прем'єр-ліги (АПЛ).

У одному з центральних матчів туру Арсенал у лондонському дербі переміг Тоттенгем з рахунком 3:1.

«Каноніри» повели в рахунку уже на 12-й хвилині після влучного удару Сміта-Роу. На 27-й хвилині Арсенал подвоїв перевагу — відзначився Обамеянг. Минуло всього сім хвилин після другого голу, як у сітці воріт Тоттенгема побував третій м’яч — точний удар завдав Сака.

На 79-й хвилині Сон Хин Мін відквитав один гол, але врятувати матч «шпорам» не вдалося.

Для Тоттенгема ця поразка стала третьою поспіль в АПЛ.

У ще одному матчі дня Вулвергемптон на виїзді переміг Саутгемптон з рахунком 1:0.

Арсенал — Тоттенгем 3:1
Голи: Смыт-Роу, 12, Обамеянг, 27, Сака, 34 — Сон Хин Мін, 79

Саутгемптон — Вулвергемптон 0:1
Гол: Хіменес, 61

flashscore.ua

Напередодні Манчестер Сіті переміг Челсі (1:0), а Манчестер Юнайтед втратив очки в грі з Астон Віллою (0:0).