Арсенал вийшов на третє місце англійської Прем'єр-ліги - відео

2 квітня 2019, 01:11

Лондонський Арсенал завдяки домашній перемозі над Ньюкаслом вийшов на третю сходинку англійської Прем'єр-ліги.

Перші півгодини гри на табло горіли нулі, поки рахунок не відкрив Аарон Ремсі, який скористався відскоком м'яча у чужому штрафному.

Господарі поля могли зміцнити свою перевагу ще до перерви, але Александер Ляказетт не реалізував свій момент.

Забити другий гол вдалося на 83-й хвилині в результаті тривалої комбінації, в результаті якої той же Ляказетт забив красивим закидом через воротаря.

Перемога над Ньюкаслом дозволила Арсеналу набрати 63 очки і змістити з третього місця Тоттенхем, в якого 61 бал, як і у п'ятого Манчестер Юнайтед.

Арсенал - Ньюкасл 2:0
Голи: Ремсі, 30, Ляказетт, 83

Відео голів та огляд матчу Арсенал - Ньюкасл

MyScore.com.ua

Напередодні Ліверпуль приймав на своєму полі третю команду першості Тоттенхем і переміг 2:1, завдяки чому знову став лідером.