Український нападник у результативному матчі забив дев’ятий гол у сезоні турецької Суперліги — відео

20 квітня 2021, 19:42

Український нападник Коньяспора Артем Кравець відзначився голом у виїзному матчі 36-го туру чемпіонату Туреччини проти команди свого співвітчизника Миколи Морозюка — Різеспора.

Кравець вийшов на заміну на 76-й хвилині при рахунку 5:2 на користь Різеспора, а вже через 10 хвилин влучним ударом головою відквитав один м’яч.

Тим не менше уникнути поразки Коньяспору не вдалося. Матч так і завершився з рахунком 5:3 на користь господарів.

Слід відзначити, що український захисник Різеспора Морозюк провів на полі увесь матч, але результативними діями не відзначився.

Після 34 турів Коньяспор посідає 13-те місце, а Різеспор — 12-те.

Раніше Кравець відзначився голом у матчі 30 туру чемпіонату Туреччини проти Касимпаша.

Кравець став гравцем Коньяспора у вересні 2020 року, перейшовши із київського Динамо.