Манчестер Сіті із Зінченком у складі став переможцем Кубка англійської ліги — відео

1 березня 2020, 20:23

Манчестер Сіті переміг Астон Віллу з рахунком 2:1 у фіналі Кубка англійської ліги та став переможцем турніру.

Усі голи було забито у першому таймі. Манчестер Сіті відкрив рахунок на 20-й хвилині після того, як Агуеро замкнув скидку Фодена. Уже через 10 хвилин «містяни» подвоїли перевагу. Гюндоган виконав навіс із кутового, а Родрі головою відправив м’яч у сітку.

Під завісу першого тайму Астон Віллі вдалося відквитати один м’яч. Ель-Газі навісив з лівого флангу на Самату, який виграв у захисників верхову дуель та ударом головою не залишив шансів голкіперу.

Наприкінці матчу Астон Вілла могла зрівняти рахунок і перевести гру в овертайм, але Манчестер Сіті врятувала штанга.

Варто відзначити, що український захисник Манчестер Сіті Олександр Зінченко провів на полі увесь матч.

Астон Вілла — Манчестер Сіті 1:2
Голи: Самата, 41 — Агуеро, 20, Родрі, 30

Астон Вілла: Нюланд — Гильбер, Енгельс, Мінгс, Таргетт — Дуглас Луїс, Накамба, Ель-Мохаммаді (Трезеге, 70) — Гріліш, Саматта (Девіс, 80), Ель-Газі (Хуріхейн, 70)

Манчестер Сіті: Браво — Уокер, Стоунз, Фернандіньо, Зінченко — Гюндоган (Де Брюйне, 58), Родріго, Фоден — Д. Сілва (Б. Сілва, 77), Агуеро (Жезус, 83), Стерлінг

Попередження: Ель-Мохаммаді, Накамба, Мінгс — Стерлінг, Родрі

Раніше Манчестер Сіті на виїзді переміг Реал з рахунком 2:1 у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.