Англійська Прем'єр-ліга. Манчестер Юнайтед наблизився до Лестера, Тоттенхем став дев’ятим — відео

10 липня 2020, 02:55

В англійській Прем'єр-лізі (АПЛ) завершився 34-й тур.

Манчестер Юнайтед, який посідає п'яте місце, здобув п'яту перемогу поспіль у всіх турнірах, завдяки чому довів свою безпрограшну серію до 17 матчів.

У гостьовому поєдинку проти Астон Вілли манкуніанці відкрили рахунок на 27-й хвилині, коли спірне пенальті за фол на ньому ж реалізував Бруну Фернандеш.

Перед перервою МЮ подвоїв свою перевагу завдяки голу Грінвуда після пасу Марсьяля, після чого Погба з передачі Фернандеша встановив остаточний результат 3:0.

Ця перемога дозволила Юнайтед на один бал наблизитися до Лестера, який займає четверте місце в зоні Ліги чемпіонів, і на два очки до третього в таблиці Челсі.

В іншому матчі дня Тоттенхем, який в минулому сезоні посів четверту сходинку, не зміг обіграти на виїзді Борнмут - 0:0, через що піднявся на дев'яту позицію.