Лідер збірної України голом допоміг своєму клубу вийти у півфінал Кубка Італії — відео

27 січня 2021, 21:11

Український півзахисник Аталанти Руслан Малиновський голом допоміг своєму клубу перемогти Лаціо та вийти у півфінал Кубка Італії.

Українець, який вийшов у стартовому складі, відзначився голом на 37-й хвилині, зробивши рахунком 2:2. Луїс Муріель накрутив захисників та віддав пас в район 11-метрової позначки, звідки Малиновський відправив м’яч у сітку.

На 53-хвилині Аталанта залишилася в меншості, але, попри це, Олексій Міранчук вивів Аталанту вперед. Через дві хвилині після цього замість Малиновського на полі з’явився Дуван Сапата.

Аталанта могла забивати четвертий гол, але на 66-й хвилині Сапата не реалізував пенальті. Матч у підсумку завершився перемогою Аталанти з рахунком 3:2.

Бергамаски вийшли у півфінал Кубка Італії, де зіграють з переможцем пари Наполі - Спеція.

Аталанта — Лаціо 3:2
Голи: Джимсіті, 7, Малиновський, 37, Міранчук, 57 — Мурікі, 17, Ачербі, 34
Вилучення: Паломіно, 53 (Аталанта)
Нереалізований пенальті: Сапата, 66 (Аталанта)

Гол Малиновського дивитися з 1:36:50

Напередодні Інтер переміг Мілан (2:1) та став першим півфіналістом Кубка Італії.