Прошив воротаря дальнім ударом. Маліновський відзначився голом у матчі чемпіонату Італії — відео

20 листопада 2021, 19:54
Для Маліновського цей гол став 3-м у поточному сезоні (Фото:REUTERS/Alberto Lingria)

Український півзахисник Аталанти Руслан Маліновський відзначився забитим м’ячем у матчі 13-го туру чемпіонату Італії зі Спецією.

28-річний хавбек розпочав зустріч на лаві запасних та на полі з’явився на 60-й хвилині за рахунку 3:1 на користь своєї команди.

Півгодини Руслану вистачило, щоб забити. На 89-й хвилині він завдав удару з-за меж карного майданчика, після якого м’яч опинився у воротах гостей.

Для Маліновського цей гол став 3-м у цьому сезоні. На його рахунку також 1 результативна передача у 16 матчах за Аталанту.

У складі Спеції у стартовому складі на матч вийшов інший українець Віктор Коваленко. Він зіграв 64 хвилини, після чого його замінили. Результативними діями не відзначився.

Раніше Маліновський допоміг Аталанті уникнути поразки у поєдинку з Лаціо.

Редактор: Євген Нещерет