Кубок Іспанії. Барселона сенсаційно склала повноваження, Реал із українським воротарем вийшов до чвертьфіналу — відео

21 січня, 02:30
Атлетік вибив Барселону (Фото:REUTERS/Vincent West)

В Кубку Іспанії завершились матчі 1/8 фіналу.

Барселона сенсаційно програла та склала повноваження переможця турніру, поступившись на виїзді в додатковий час Атлетіку з Більбао.

Господарі відкрили рахунок вже на 2-й хвилині після голу Муніаїна, але гості зуміли встановити рівновагу завдяки Феррану Торресу наприкінці третини гри.

Атлетік, здавалося, забив переможний м’яч на 86-й хвилині, коли відзначився Іньїго Мартінес, але Барселона перевела гру в додатковий час на 90+3-й хвилині.

В першому екстратаймі завершувався компенсований час, коли Муніаїну вдалося оформити дубль ударом з пенальті та цим забити переможний м’яч — 3:2.

Атлетік — Барселона 3:2
Голи: Муніаїн, 2, 105+2 (з пенальті), Мартінес, 86 — Ферран Торрес, 20, Педрі, 90+3

В іншому матчі Реал, ворота якого захищав український воротар Андрій Лунін, зумів у додатковий час перемогти на виїзді Ельче.

Господарі повели 1:0 на 103-й хвилині завдяки голу Верду після вилучення Марсело, але гості в меншості змогли не лише зрівняти рахунок, а й вирвати перемогу — відзначилися Іско та Азар — 2:1.

Ельче — Реал 1:2
Голи: Верду, 103 — Іско, 108, Азар, 115

Крім Атлетіка та Реала іншими учасниками чвертьфіналу стали Мальорка, Райо Вальєкано, Кадіс, Валенсія, Бетіс та Реал Сосьєдад.

Раніше в матчі 1/8 фіналу Кубка Іспанії між Бетісом та Севільєю футболіст господарів Набіль Фекір забив шедевральний гол.