Чемпіонат Іспанії. Барселона сенсаційно програла на останніх хвилинах у першому турі

17 серпня 2019, 00:08

У стартовому турі іспанської Прімери Барселона на останніх хвилинах сенсаційно поступилася на виїзді Атлетіку з рахунком 0:1.

Початок залишивя за господарями поля, які могли вийти вперед на 15-й хвилині, але Марк-Андре тер Штеген парирував удар Іньякі Вільямса.

Наприкінці півгодини гри забити могли вже гості, але Луїс Суарес влучив у стійку чужих воріт. А на 44-й хвилині Рафінья потрапив уже в поперечину рамки Атлетіка.

Після перерви Барселона втратила мінімум два моменти, щоб забити — свої шанси змарнували той же Рафінья, а також Іван Ракітіч.

Тим самим гол баскської команди на останніх хвилинах основного часу не вписувався в хід гри, але саме їй судилося виграти.

Аріц Адуріс, який вийшов на заміну на 88-й хвилині, вже через хвилину приніс перемогу Атлетіку ефектним ударом боковими ножицями в падінні після подачі з правого флангу.

Атлетик — Барселона 1:0
Гол: Адуріс, 89

Атлетик: Сімон — Капа, Альварес, Нуньєс, Берчіче — Лопес (Беньят, 81), Д. Гарсія — Де Маркос (Санкет, 66), Р. Гарсія, Муніаїн — Вільямс (Адуріс, 88)

Барселона: тер Штеген — Семеду, Піке, Лангле, Альба — Роберто (Перес, 76), де Йонг, Аленья (Ракітіч, 46) — Дембеле, Суарес (Рафінья, 37), Грізманн

Попереджені: Нуньєс — Піке

У першому турі німецької Бундесліги Баварія на своєму полі несподівано не зуміла перемогти Герту, зігравши внічию 2:2.