Атлетіко сенсаційно програв у Суперкубку Іспанії, виграючи по ходу матчу — відео

13 січня, 23:27
Атлетік зіграє з Реалом у фіналі Суперкубку Іспанії (Фото:REUTERS/Albert Gea)

Мадридський Атлетіко несподівано з рахунком 1:2 зазнав поразки від Атлетіка в півфінальному матчі Суперкубку Іспанії.

Перший тайм не подарував забитих м'ячів, але наприкінці години гри з гаком чинний чемпіон Іспанії відкрив рахунок завдяки автоголу Унаї Сімона.

Тим більш несподіваною стала розв'язка поєдинку, в якому вольову перемогу здобув фіналіст Кубка Іспанії минулого сезону.

Спочатку рахунок на 77-й хвилині відкрив Альварес, якому асистував Муніаїн, а ще через чотири хвилини перемогу Атлетіку приніс Ніко Вільямс з пасу Дані Гарсії.

Атлетіко - Атлетік 1:2
Голи: Сімон, 62 (автогол) - Альварес, 77, Н. Вільямс, 81

У фінальному поєдинку клуб із Більбао зіграє проти Реала, який в іншому півфіналі Суперкубку Іспанії з рахунком 3:2 переміг Барселону в додатковий час.