Іспанська Прімера. Атлетіко обіграв Барселону, Реал у другому матчі поспіль втратив очки

22 листопада 2020, 00:10

У центральному матчі 10-го туру іспанської Прімери мадридський Атлетіко на своєму полі з рахунком 1:0 обіграв каталонську Барселону.

Перший тайм зустрічі пройшов у рівній боротьбі без видимої переваги однієї з команд.

Проте на перерву господарі пішли, ведучи в рахунку. Марк-Андре тер Штеген допустив грубу помилку, вибігши майже до центру поля і не зумівши перервати передачу на Янніка Феррейру-Карраско, який здалеку вразив порожні ворота.

На 57-й хвилині Барселона мала чудову можливість, щоб зрівняти рахунок, але Клеман Лангле з лінії воротарського майданчика головою пробив точно в руки Яну Облаку.

Після цього напівмоменти були у того ж Феррейри-Карраско і Грізманна, однак вони їх не використали. Фінальний свисток зафіксував мінімальну перемогу господарів.

З інших результатів відзначимо втрату очок у другому матчі поспіль мадридським Реалом. «Вершкові» в гостях не втримали перемогу над Вільярреалом.

Леванте і Ельче також поділили очки, а Севілья завдала поразки Сельті.

Результати матчів

Атлетіко — Барселона 1:0
Гол: Феррейра-Карраско, 45+3

Вільярреал — Реал 1:1
Голи: Морено, 76 пен.) — Маріано, 2

Севілья — Сельта 4:2
Голи: Кунде, 5, Ен-Несірі, 45+3, Ескудеро, 85, Мунір, 87 — Аспас, 10, Ноліто, 36

Леванте — Ельче 1:1
Голи: Мелером, 12 — Тете, 64