Атлетіко і Реал обіграли своїх суперників. Севілья вийшла на друге місце в чемпіонаті Іспанії

18 лютого 2017, 23:59
Відбулися матчі 23-го туру чемпіонату Іспанії з футболу

Мадридський Реал на своєму полі обіграв Еспаньол з Барселони — 2:0. Голами відзначилися Альваро Мората і Гарет Бейл.

Реал — Еспаньол 2:0
Голи: Мората,33, Бейл, 83

Реал: Касілья, Карвахаль, Пепе, Варан, Начо (Марсело, 81), Роналду, Кроос, Ковачич (Каземіро, 61), Васкес, Мората (Бейл, 71), Іско

Еспаньол: Лопес, Дуарте, Морено, Рейес (Перес, 46), Каріколь, Хурадо (Васкес, 82), Давид Лопес, Фуего, П'ятті, Діоп, Рейєс

Попередження: Ковачич, Іско, Каземіро — Морено, Уего, Діоп, Каріколь

Столичний Атлетіко обіграв на виїзді хіхонський Спортинг з рахунком 4:1. Команда Дієго Сімеоне до 80-ї хвилини не могла вийти в лідери матчу, після чого футболісти забили відразу три м'ячі за п'ять хвилин. Всі три голи на рахунку французького нападника Кевіна Гамейро.

Севілья обіграла Ейбар з рахунком 2:0 і вийшла на друге місце в турнірній таблиці.