Атлетіко і Севілья вирвали перемоги на останніх хвилинах. Результати неділі в чемпіонаті Іспанії

13 лютого 2017, 00:19
12 лютого відбулися чотири матчі 22-го туру чемпіонату Іспанії з футболу

Севілья на виїзді в кінцівці вирвала перемогу над Лас-Пальмасом. Єдиний м'яч у цій грі забив Хоакін Корреа, який реалізував вихід один на один.

Завдяки перемозі Севілья скоротила відставання від Барселони, яка йде другою в турнірній таблиці, до двох очок.

Лас-Пальмас – Севілья 0:1

Гол: Корреа, 80

Лас-Пальмас: Варас, Лемос, Кастельяно (Гарсія, 89), Сімон, Артілес, Халіловіч (Домінгес, 81), Меса, Боатенг, Війєра, Хесе, Монторо (Ліва, 81)

Севілья: Ріко, Маріано, Меркадо, Лангле, Вітоло, Насрі, Сарабіа, Нзонзі (Іборра, 68), Краневіттер, Васкес (Йоветіч, 77), Бен Йєддер (Корреа, 77)

Попередження: Краневіттер, 17, Сарабіа , 28, Іборра, 77, Корреа, 80, Лемос, 84

Атлетико у неймовірному за змістом матчі обіграв Сельту. Програючи на 86-й хвилині з рахунком 1:2, "матрацники" за дві хвилини забили два м'ячі і вирвали перемогу.

Завдяки трьом набраним очкам Атлетіко повернувся на четверту сходинку в турнірній таблиці.

Атлетіко - Сельта 3:2

Голи: Торрес, 11, Карраско, 86, Грізманн, 88 - Кабрал, 5, Гвідетті, 88

Атлетіко: Мойя, Луїс Феліпе, Савич, Лукас, Хуанфран (Врсалько, 46), Коке, Ньігес (Корреа, 72), Габі, Карраско, Грізманн, Торрес (Гамейро, 76)

Сельта: Альварес, Джонні, Ронкалья, Кабрал, Мальо, Хосабед (Васс, 64), Радойя, Ернандес, Аспас (Діас, 85), Гвідетті, Сісто (Бонгонда, 70)

Попередження: Гвідетті, 42, Джонні, 74, Габі, 90+1

Результати інших матчів 22-го туру чемпіонату Іспанії:

Вільярреал - Малага 1:1

Голи: Соріано, 63 (з пенальті) - Шарлес, 14

Леганес - Спортинг 0:2

Голи: Канелья, 66, Бургуй, 83

Нагадаємо, напередодні Барселона забила шість м'ячів у ворота Алавеса, а Реал здобув складну перемогу над Осасуною.