Атлетіко обійшов Севілью в гонитві за Барселоною. Результати чемпіонату Іспанії

23 грудня 2018, 23:53

В іспанській Примері відбулися поєдинки 17-го туру.

Лідер Барселона впевнено переграла Сельту на своєму полі з рахунком 2:0. Господарі вирішили результат гри ще до перерви, коли голами відзначилися Усман Дембеле й Ліонель Мессі, який закріпився на першому місці в гонці бомбардирів з 15-ма м'ячами.

Атлетіко приймав у домашніх стінах Еспаньол і задовольнився мінімальною перемогою. Рахунок у першому таймі не змінювався, і тільки після перерви Антуан Грізманн реалізував пенальті на 56-й хвилині.

Мадридський колектив піднявся на друге місце, оскільки Севілья в виїзному поєдинку допустила осічку проти Леганеса, в запасі якого знову опинився воротар збірної України Андрій Лунін.

Гості пропустили на 5-й хвилині після взяття воріт від Мікеля Весгі та опинилися в меншості перед самою перервою, але в доданий до основного час зуміли вирвати нічию завдяки голу Віссама Бен Йеддера.

У звітному турі матч Реала проти Вільярреала на виїзді перенесли через участь мадридців в клубному чемпіонаті світу. У разі перемоги в цій грі, королівський клуб наздожене Севілью.