Атлетіко оступився в Азербайджані, гольова драма Челсі та Роми. Результати матчів Ліги чемпіонів

19 жовтня 2017, 01:23
Відбулися матчі середи в третьому турі групового етапу Ліги чемпіонів

У групі А продовжує лідирувати Манчестер Юнайтед, який завдяки єдиному голу від Маркуса Рашфорда переміг на виїзді Бенфіку. На другому місці з шістьма очками перебуває Базель після того, як здолав у гостях московський ЦСКА 2:0.

Бенфіка - Манчестер Юнайтед 0:1
Гол: Рашфорд, 64

ЦСКА - Базель 0:2
Голи: Джака, 29, Оберлен, 90

Таблиця сайту УЄФА
Таблиця сайту УЄФА Фото:

У квартеті B фаворити ПСЖ і Баварія взяли по три очки. Паризька команда розбила на виїзді Андерлехт - відзначилися Кіліан Мбаппе, Едінсон Кавані, Неймар і Анхель Ді Марія. Мюнхенський колектив переграв Селтік 3:0 після голів від Томаса Мюллера, Йозуа Кімміха та Матса Хуммельса.

Андерлехт - ПСЖ 0:4
Голи: Мбаппе, 3, Кавані, 44, Неймар, 66, Ді Марія, 88

Баварія - Селтік 3:0
Голи: Мюллер, 17, Кімміх, 29, Хуммельс, 51

У групі C між Челсі та Ромою відбувся центральний матч дня, якщо говорити про його вивіску. Поєдинок не підвів очікувань: англійський клуб вів 2:0 до 37-й хвилині, але до 70-го оберту секундної стрілки італійський колектив не тільки відігрався, а й вийшов уперед. Тим не менш, через п'ять хвилин Еден Азар зробив дубль і приніс господарям нічию - 3:3. В іншому матчі цього ж квартету Атлетіко не зміг перемогти в Азербайджані Карабах - 0:0.

Челсі - Рома 3:3
Голи: Луїс, 11, Азар, 37, 75 - Коларов, 40, Джеко, 64, 70

Челсі: Куртуа - Аспілікуета, Крістенсен, Кехілл - Дзаппакоста (Рюдігер, 75), Фабрегас, Давід Луїс (Педро, 55), Бакайоко, Алонсо - Азар (Вілліан, 80), Мората

Рома: Аліссон - Перес, Фасіо, Жезуш, Коларов - Стротман (Флоренці, 83), Гоналон, Наїнгголан - Жерсон (Пеллегріні, 74), Перотті (Ель Шаараві, 88) - Джеко

Попереджений: Бакайоко

Карабах - Атлетіко 0:0

У квартеті D обійшлося без сюрпризів, хоча Ювентус виграв удома у Спортинга завдяки голу на 84-й хвилині - м'яч забив Маріо Манджукіч. Барселона взяла верх над Олімпіакосом на своєму полі з рахунком 3:0, хоча її перевага була мінімальною до 61-ї хвилини, коли єдиний раз за гру відзначився Ліонель Мессі.

Ювентус - Спортинг 2:1
Голи: П'яніч, 29, Манджукіч, 84 - Алекс Сандро, 13 (у свої ворота)

Барселона - Олімпіакос 3: 1
Голи: Ніколау, 18 (у свої ворота), Мессі, 61, Дінь, 64 - Ніколау, 89

Напередодні відбулися матчі вівторка в третьому турі групового етапу Ліги чемпіонів. Серед інших поєдинків Шахтар здобув на виїзді перемогу над голландським Фейєнордом з рахунком 2:1.