Атлетіко переміг Реал і завоював Суперкубок УЄФА

16 серпня 2018, 00:48

У матчі за Суперкубок УЄФА Атлетіко з рахунком 4:2 переміг Реал і став володарем трофея.

Вже на першій хвилині "Матрацники" вийшли вперед, коли Дієго Кості дозволили зблизитися до воріт суперників, після чого той ударом із гострого кута пробив точно в ціль.

Реал зумів відповісти своїм голом на 27-му оберті секундної стрілки. Це Гарет Бейл навісив із правого флангу на дальню стійку, а там Карім Бензема головою відправив м'яч у сітку.

Після перерви королівському клубу й зовсім вдалося вийти вперед після призначення пенальті за гру рукою від Хуанфрана. Вирок точно виконав Серхіо Рамос.

За 11 хвилин до кінця основного часу Атлетіко зумів відновити рівновагу, до чого призвела помилка Марсело, який вибив вже м'яч, що йшов за бокову лінію. Суперник вміло розіграв комбінацію, яку результативним ударом увінчав Дієго Коста.

У підсумку командам довелося зіграти додатковий час, в якому успішнішими виявилися підопічні Дієго Сімеоне. Спершу Сауль ударом з льоту ефектно потрапив точно в дев'ятку воріт Реала, а потім Коке пострілом у дотик встановив остаточний рахунок 4:2.

Тим самим Атлетіко завоював свій третій Суперкубок УЄФА в історії.

Реал - Атлетіко 2:4
Голи: Бензема, 27, Рамос, 63 (з пенальті) - Дієго Коста, 1, 79, Сауль, 98, Коке, 104

Реал: Навас - Карвахаль, Варан, Рамос, Марсело - Кроос (Майораль, 102), Каземіро (Себальос, 76), Іско (Васкес, 83) - Бейл, Бензема, Асенсіо (Модріч, 57)

Атлетіко: Облак - Хуанфран, Савіч, Годін, Ернандес - Коке, Родрі (Вітоло, 71), Сауль, Лемар (Партія, 90+1) - Дієго Коста (Хіменес, 109), Грізманн (Корреа, 57)

Попереджені: Асенсіо, Марсело, Себальос, Модріч, Рамос - Корреа, Дієго Коста, Вітоло