Атлетіко першим завоював путівку в чвертьфінал Кубка Короля

11 січня 2017, 00:30
Мадридський Атлетіко став першим чвертьфіналістом Кубка Короля, обігравши у двоматчевому протистоянні 1/8 фіналу турніру Лас-Пальмас з рахунком 4:3

Після впевненої виїзної перемоги з рахунком 2:0 тиждень тому перед "матрацниками" стояло завдання не розгубити свою перевагу в домашній зустрічі.

Основні події матчу відбулися у другому таймі, коли було забито п'ять м'ячів. Завдяки дублю Марко Лівайі Лас-Пальмас переміг з рахунком 3:2, але цього виявилося замало для виходу в наступну стадію турніру.

Суперник Атлетіко у чвертьфіналі стане відомий під час жеребкування, яке відбудеться після визначення всіх учасників цієї стадії турніру.

Атлетіко - Лас-Пальмас 2:3 (перший матч - 2:0)

Голи: Грізманн, 49, Корреа, 61 - Лівайя, 57, 89, Гарсія, 90+3

Нагадаємо, в першому матчі між Лас-Пальмасом і Атлетіко забитими м'ячами відзначилися Коке і Грізманн.

Напередодні Грізманн посів третє місце у голосуванні за звання найкращого гравця світу за версією ФІФА.