Чемпіонат Іспанії. Атлетіко втратив перемогу на останніх хвилинах після голу екснападника Шахтаря

9 лютого 2021, 00:07

Мадридський Атлетіко зіграв внічию 2:2 із Сельтою у завершальному матчі 22 туру чемпіонату Іспанії з футболу, але продовжує впевнено лідирувати.

Сельта відкрила рахунок на 13-й хвилині завдяки влучному удару Санті Міни. Атлетіко відігрався ще до перерви — відзначився Луїс Суарес.

На початку другого тайму Суарес оформив дубль і вивів свій клуб вперед, але «матрацники» втратили перемогу на 90-й хвилині, пропустивши гол від екснападника донецького Шахтаря Факундо Феррейри.

Атлетіко набрав 51 очко та з матчем у запасі на вісім очок випереджає Барселону та Реал, які займають друге та третє місце відповідно.

Атлетіко — Сельта 2:2
Голи: Суарес, 45, 50 — Міна, 13, Феррейра, 90

flashscore.ua

Напередодні Барселона на останніх хвилинах перемогла Бетіс (3:2) та вийшла на друге місце в турнірній таблиці, випередивши Реал за рахунок кращої різниці м’ячів.