Атлетіко вперше в сезоні зазнав розгромної поразки. Результати матчів чемпіонату Іспанії

20 квітня 2018, 00:32

У четвер, 19 квітня, відбулися чотири матчі 33-го туру чемпіонату Іспанії з футболу.

Мадридський Атлетіко вперше в сезоні зазнав розгромної поразки. Вона сталася в виїзному для "Матрацників" матчі проти Реал Сосьєдаду. Виїзди в Сан-Себастьян є традиційно важкими для лідерів Ла Ліги, не став винятком і цей раз.

Реал Сосьєдад відкрив рахунок в першому таймі - Вілліан Хосе вразив ворота ударом в один дотик після передачі Аднана Янузая. Незважаючи на гол, активніше продовжували виглядати господарі, і в другому таймі забили ще. Спочатку Хуанмі знущальним ударом реалізував вихід один на один з Яном Облаком, а потім він же ударом головою у протихід встановив остаточний рахунок в матчі.

3:0 - Реал Сосьєдад виграв три останні матчі і піднявся на 11-е місце в турнірній таблиці, Атлетіко остаточно втратив всі надії наздогнати Барселону на вершині.

Реал Сосьєдад - Атлетіко 3:0
Голи: Вілліан Хосе, 27, Хуанмі, 80, 90 + 2

Реал Сосьєдад: Рульї - Елустондо, Морено, Навас, Де Ла Белья - Пардо (Сурутуса, 65), Ільярраменді - Янузай, Каналес, Оярсабаль (Хуанмі, 72) - Вілліан Хосе (Баутіста, 88)

Атлетіко: Облак - Хуанфран (Вітоло, 54), Савич, Годін, Врсалько - Корреа (Торрес, 46), Парті (Габі, 75), Сауль, Коке - Грізманн, Гамейро

Попередження: Хуанмі

Результати інших матчів 33-го туру чемпіонату Іспанії:

Алавес - Жирона 1:2
Голи: Піна, 90 - Гарсія, 59, Стуані, 86 (з пенальті)

Бетіс - Лас-Пальмас 1:0
Гол: Хуніор, 90+4

Леванте - Малага 1:0
Гол: Боатенг, 90+3

Напередодні в рамках 33-го туру чемпіонату Іспанії Барселона в меншості не змогла втримати перемогу над Сельтою, а Реал на останніх хвилинах врятував нічию в матчі проти Атлетіка.