Атлетіко зробив впевнений крок на шляху до чвертьфіналу Ліги чемпіонів

21 лютого 2017, 23:56
Мадридський Атлетіко на виїзді обіграв леверкузенський Байєр у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів з рахунком 4:2

Вагому заявку на перемогу "матрацники" зробили ще в першому таймі, відправивши у ворота господарів два м'ячі - відзначилися Сауль і Грізманн.

В самому дебюті другої половини зустрічі Карім Бельарабі відродив інтригу, проте через 10 хвилин Гамейро реалізував пенальті і повернув Атлетіко перевагу в два м'ячі.

Минуло ще 10 хвилин, і Савич, відправивши м'яч у свої ворота, знову подарував надію Байєру на порятунок, однак під завісу зустрічі Торрес забив у ворота Лено четвертий м'яч, практично позбавивши це протистояння інтриги.

2:4 - для виходу в наступний раунд Байєру потрібно забивати в Мадриді як мінімум тричі.

Байєр — Атлетіко 2:4

Голи: Бельарабі, 48, Савич, 68 (у свої ворота) — Сауль, 17, Грізманн, 25, Гамейро, 59 (з пенальті), Торрес, 88

Байєр: Лено — Хенрікс, Драгович, Топрак, Венделл — Арангіс, Кампль — Бельарабі (Похьянпало, 66), Хавертс (Фолланд, 56), Брандт (Бейлі, 88) — Чічаріто

Атлетіко: Мойя — Врсалько, Савич, Хіменес, Філіпе Луїс — Коке, Габі, Сауль, Карраско (Торрес, 78) — Грізманн (Корреа, 78), Гамейро (Парті, 71)

Попередження: Хенрікс, Драгович, Венделл, Арангіс — Торрес, Габі, Ф. Луїс