Баварія сенсаційно програла одному з аутсайдерів чемпіонату Німеччини — відео

19 листопада 2021, 23:58
Баварія ризикує впритул підпустити до себе своїх переслідувачів (Фото:REUTERS/Andreas Gebert)

У стартовому матчі 12-го туру німецької Бундесліги Баварія сенсаційно поступилася на виїзді Аугсбургу з рахунком 1:2.

Чемпіон та лідер першості пропустив уже на 23-й хвилині, коли в складі третього з кінця таблиці Аугсбурга голом відзначився Педерсен.

На цьому аутсайдер чемпіонату Німеччини не зупинився і зумів подвоїти свою перевагу наприкінці півгодини гри с гаком — м’яч забив Хан.

Баварія зуміла відігратися вже через три хвилини, коли після передачі Мюллера відставання в рахунку скоротив Левандовські, але за час, що залишився гостям більше не вдалося забити.

Тепер в разі перемоги найближчого переслідувача мюнхенців Боруссії Дортмунд в Штутгарта 20 листопада їй вдасться скоротити відставання від лідера до одного балу.

Аугсбург — Баварія 2:1

Голи: Педерсен, 23, Хан, 35 — Левандовські, 38

Flashscore.ua

Наприкінці жовтня Баварія з рахунком 0:5 зазнала сенсаційного розгрому від Борусії Менхенгладбах в рамках другого раунду Кубка Німеччини.