Збірна Австрії стартувала на Євро-2020 з перемоги над Північною Македонією

13 червня 2021, 20:52

Збірна Австрії перемогла Північну Македонію з рахунком 2:1 у матчі першого туру групового раунду чемпіонату Європи з футболу.

Нідерланди — Україна — пряма трансляція матчу Євро 2020

Австрія відкрила рахунок на 18-й хвилині, коли Забітцер віддав пас на дальню стійку, а Лайнер в один дотик пробив повз голкіпера.

Північна Македонія відігралася уже через 10 хвилин. Зірка македонської команди Пандєв підхопив м’яч після зіткненя Трайковскі з голкіпером австрійської команди Бахманном і відправив сферу у порожні ворота.

Однак втримати нічию македонцям не вдалося. На 78-й хвилині Алаба виконав простріл у штрафний, де Грегоріч переправив м’яч у ворота, а наприкінці матчу крапку поставив Арнаутович.

Слід зазначити, що Австрія та Північна Македонія — суперники України по групі С.

Австрія — Північна Македонія 3:1
Голи: Лайнер, 18, Грегоріч, 78, Арнаутович, 89 — Пандєв, 28