Авторитетний ресурс назвав найкращого гравця матчу Україна — Естонія

15 листопада 2019, 16:48

Півзахисник збірної України Роман Безус став найкращим гравцем товариського матчу проти Естонії за версією авторитетного статистичного ресурсу InStat.

Безус вийшов на заміну на початку другого тайму, а наприкінці матчу забив переможний гол у ворота збірної Естонії. Рейтинг ефективності хавбека, за даними InStat, склав 305 балів, повідомляє Команда № 1.

За один тайм хавбек бельгійського Гента виконав 49 техніко-тактичних дій з браком 24%. Крім цього, Безус зробив два удари по воротах, дві гострі передачі, п’ять виграних єдиноборств і 10 відборів, перехоплень і підбирань.

Другим по ефективності став Ігор Пластун (294), третім — Сергій Болбат (283).

Напередодні збірна України на своєму полі в Запоріжжі з рахунком 1:0 на останніх хвилинах вирвала перемогу над командою Естонії в товариському матчі.

17 листопада у Белграді збірна України зіграє проти Сербії в рамках останнього туру відбору на Євро-2020.