Авторитетний ресурс назвав найкращого гравця матчу Україна — Нігерія

11 вересня 2019, 18:33

Півзахисник Олександр Зінченко став найкращим гравцем товариського матчу Україна — Нігерія (2:2) за версією авторитетного статистичного ресурсу InStat.

Як повідомляє Команда № 1, рейтинг ефективність гри півзахисника Манчестер Сіті склав 343 бали. За 90 хвилин матчу Зінченко виконав 143 техніко-тактичні дії (ТТД) при 12% браку.

Крім цього, Зінченко став автором першого голу у ворота Нігерії, відзначившись на 78-й хвилині.

Друге місце за ефективністю гри у складі збірної Україні зайняв захисник Микита Бурда, який набрав 283 бали. Третім став плеймейкер Марлос, ефктивність дій якого InStat оцінив у 282 бали.

Товариський матч Україна — Нігерія завершився унічию 2:2. Українська збірна зуміла відігратися, програючи по ходу матчу 0:2.

Раніше в рамках п’ятого туру кваліфікації на Євро-2020 збірна України з розгромним рахунком перемогла на виїзді команду Литви — 3:0.