Аякс переміг Тоттенхем у першому півфіналі Ліги чемпіонів - відео

1 травня 2019, 00:08

У першому матчі півфіналу Ліги чемпіонів Аякс із рахунком 1:0 виграв у Тоттенхема на виїзді.

Гості з перших хвилин встановили контроль над грою, вміло володіючи сферою та застосовуючи пресинг, через що господарі загалом оборонялися.

Це принесло свої плоди вже наприкінці першої чверті години. Пройшла розрізаюча передача від Хакіма Зієха на Донні ван де Бека, який, зробивши паузу, переграв у ближньому бою воротаря суперника.

Ще до перерви амстердамці могли забити двічі, але лондонцям вдалося уникнути проблем, а в кінцівці тайму - намацати свою гру.

У другій половині матчу Тоттенхем зміг діяти гостріше, хоча й без особливих моментів. Тим часом Аякс міг забити другий м'яч, але Нереш влучив у праву стійку в межах штрафного.

В результаті нідерландський клуб довів поєдинок до перемоги з мінімальним результатом - 1:0. Гра у відповідь відбудеться на його полі 8 травня.