Аякс сенсаційно вибив Ювентус і вийшов до півфіналу Ліги чемпіонів - відео

17 квітня 2019, 00:17

У матчі-відповіді чвертьфіналу Ліги чемпіонів Аякс на виїзді сенсаційно переграв Ювентус з рахунком 2:1 і вийшов у півфінал Ліги чемпіонів.

Після домашньої нічиєї 1:1 амстердамський клуб влаштовувала або перемога, або результативна нічия, починаючи з рахунку 2:2.

Ситуацію для них погіршив м'яч, забитий Кріштіану Роналду на 28-му оберті секундної стрілки, коли точно пробив ударом головою після подачі Міралема П'яніча.

Але Ювентус вигравав всього шість хвилин, адже саме тоді Донні ван де Бек зумів не опинитися в офсайді і пробив результативно в сітку.

На цьому Аякс не зупинився і продовжив шукати щастя біля чужих ворота. В середині другого тайму це вдалося: після подачі Лассе Шене Маттійс де Лігт вивів гостей уперед.

У час, що залишився господарям не вдалося навіть зрівняти рахунок, тоді як для підсумкового успіху потрібно було забивати двічі. У півфіналі переможець зіграє з кращим у парі Тоттенхем - Манчестер Сіті (перший матч - 1:0).

Голи та огляд матчу Ювентус - Аякс

Ювентус - Аякс 1:2 (перший матч - 1:1)

Голи: Роналду, 28 - ван де Бек, 34, де Лігт, 67

Ювентус: Щесни - Де Шильйо (Канселу, 64), Бонуччі, Ругані, Алекс Сандро - Джан, П'яніч, Матюїді - Дібала (Кін, 46), Роналду, Бернардескі (Бентанкур, 81)

Аякс: Онана - Велтман (Сінкгравен, 11, Магальян, 83), Блінд, де Лігт, Мазрауі - Ф. де Йонг, ван де Бек, Шене - Зієх, Тадіч, Нереш

Попереджені: Джан, Роналду

В іншому матчі-відповіді чвертьфіналу Ліги чемпіонів Барселона з рахунком 3:0 розгромила на своєму полі Манчестер Юнайтед і вийшла в півфінал.