Аякс - Тоттенхем. Відео голів та огляд матчу

9 травня 2019, 01:13

У матчі-відповіді півфіналу Ліги чемпіонів Тоттенхем переміг на виїзді Аякс із рахунком 3:2 після поразки 0:1 у першій грі і вийшов у фінал.

Аякс виявився попереду вже в дебюті гри, коли голом відзначився Де Лігт ударом головою після подачі з кутового.

На 35-й хвилині господарі поля забили другий м'яч, організувавши контратаку, в завершенні якої Зієш скористався передачею Тадіча.

Незважаючи на рахунок 0:3 за сумою двох зустрічей, Тоттенхем знайшов в собі сили відігратися і вирвати перемогу в другому таймі.

Героєм гри став Лукас Моура, який забив усі три голи англійського клубу. Останній - на заключних секундах доданого часу.

У матчі-відповіді півфіналу Ліги чемпіонів Тоттенхем драматично виграв 3:2, програючи Аяксу 0:2, і за сумою двох зустрічей вийшов у фінал.