Баварія ефектно розгромила переможця Ліги Європи на старті чемпіонату Німеччини — відео

5 серпня, 23:51
Баварія забила шість м’ячів у стартовому турі Бундесліги (Фото:REUTERS/Kai Pfaffenbach)

Баварія в стартовому матчі німецької Бундесліги розгромила на виїзді переможця Ліги Європи минулого сезону Айнтрахт із рахунком 6:1.

Гості вигравали 2:0 вже на 10-й хвилині після голів Йозуа Кімміха пострілом зі штрафного та Бенжамена Павара.

У підсумку до перерви чемпіон Німеччини вів 5:0 завдяки ще трьом результативним ударам від Садіо Мане, Джамала Мусіали та Сержа Гнабрі.

Айнтрахт розмочив рахунок наприкінці години гри з гаком після голу Коло Муані, але той же Мусіала на 83-й хвилині відновив статус-кво.

Айнтрахт - Баварія 1:6

Голи: Коло Муані, 64 - Кімміх, 5, Павар, 10, Мане, 29, Мусіала, 35, Гнабрі, 43, Мусіала, 83

Минулого тижня Баварія виграла Суперкубок Німеччини, перемігши в матчі за трофей РБ Лейпциг із рахунком 5:3.