Україна втратила першого представника в єврокубках — відео

15 серпня 2019, 23:40

Україна втратила першого представника в єврокубках після того, як Маріуполь вилетів із Ліги Європи в дуелі з нідерландським АЗ у 3-му раунді кваліфікації.

Після домашніх 0:0 приазовському клубу необхідно було або перемагати, або зіграти в результативну нічию, але в підсумку команда зазнала розгрому з рахунком 0:4.

Гості пропустили на 20-й хвилині, коли після передачі Йонаса Свенссона відзначився Калвін Стенгс. Наприкінці першого тайму перевагу господарів подвоїв Томас Оувеян.

Під кінець години гри з гаком АЗ повів 3:0 — голом відзначився Стейн Вуйтенс, тоді як остаточний результат встановив Сергій Яворський ударом у свої ворота.

Відео голів і огляд матчу АЗ — Маріуполь

АЗ — Маріуполь 4:0 (перший матч — 0:0)
Голи: Стенгс, 20, Оувеян, 44, Вуйтенс, 62, Яворський, 90 (у свої ворота)

АЗ: Бізот — Свенссон, Влаар (Хацидіакос, 80), Вуйтенс (Класі, 75), Вайндал — Мідтшо, Коопмейнерс, Оувеян — Стенгс, Боаду (Дройф, 69), Ідрісі

Маріуполь: Худжамов — Полегенько, Чоботенко, Яворський, Биков (Корнієнко, 46) — Танковський, Федорчук — Чурко (Топалов, 69), Мишнєв (Кащук, 83), Кирюханцев — Вакула

Попереджені: Ідрісі, Свенссон, Мідтшо — Мишнєв

Україна залишилася з чотирма представниками в єврокубках. Шахтар почне свої виступи з групового етапу Ліги чемпіонів.

Зоря вийшла в раунд плей-офф кваліфікації Ліги Європи після перемоги над ЦСКА Софія. На груповій стадії цього ж єврокубка виступлять Олександрія і Динамо, яке програло в кваліфікації Ліги чемпіонів Брюгге.