Барселона без Мессі і Суареса вдруге не змогла перемогти в чемпіонаті Іспанії - відео

31 серпня 2019, 20:35

Барселона не змогла перемогти Осасуну у матчі третього туру чемпіонату Іспанії.

Барселона, яка змушена грати без травмованих лідерів Луїса Суареса та Лонеля Мессі, вдруге у сезоні не дорахувалась очок. Каталонці спіткнулись у матчі з Осасуною, розігравши результативну нічи 2:2.

Барселона першою пропустила, однак завдяки гола Ансу Фаті та Артура вийшла вперед. Проте втримати перемогу каталонській команді не вдалося. За вісім хвилин до завершення основного часу Роберто Торрес ударом з пенальті зрівняв рахунок.

Напередодні відбулись ще два матчі третього туру чемпіонату Іспанії: Севілья вперше втратила очки, зігравши внічию із Сельтою 1:1, а Атлетік переміг Реал Сосьєдад 2:0.

Myscore.com.ua

У другому турі чемпіонату Іспанії Барселона перемогла Бетіс 5:2 за відсутності травмованих Ліонеля Мессі і Луїса Суареса, хоча перший тайм завершився внічию 1:1.