Динамо ледь не створило сенсацію в матчі з Барселоною завдяки 18-річному воротарю — відео

4 листопада 2020, 23:55

У матчі 3-го туру групового раунду Ліги чемпіонів Барселона в видовищному поєдинку з рахунком 2:1 перемогла на своєму полі Динамо.

Господарі відкрили рахунок вже на 5-й хвилині, коли Мессі реалізував пенальті, призначений за фол Попова на ньому ж. Майже відразу вони могли подвоїти перевагу, але спочатку Педрі потрапив у поперечину, а вже в наступній атаці Грізманн небезпечно пробив повз ворота.

До завершення першої третини години гри каталонська команда могла забивати ще мінімум двічі, проте 18-річний Нещерет, який зіграв за відсутності Бойка та Бущана, парирував удари Фаті й Мессі.

А після того, як свій момент у гостей не використав Буяльський, воротар Динамо врятував партнерів після моментів Педрі та Фаті.

Після перерви київський клуб втратив одразу два вірних шанси, щоб зрівняти рахунок, коли Циганков і Супряга не використали вихід віч-на-віч із голкіпером суперника.

За це послідувала розплата, коли після ще двох сейвів Нещерета (пробивали Мессі й Роберто) він нічого не зміг вдіяти з ударом Піке головою.

До честі підопічних Луческу, вони не здалися, і після ще одного втраченого Циганковим виходу тет-а-тет із тер Штегеном, йому все ж вдалося забити м’яч.

У час, що залишився, швидше Барселона була ближче до того, щоб збільшити свою перевагу, ніж Динамо — зрівняти рахунок, але знову гостей після удару Дембеле врятував Нещерет.

Динамо з одним балом залишається на 3-му місці в групі G, випереджаючи за різницею м’ячів Ференцварош, який в цьому ж турі програв Ювентусу з рахунком 1:4.

Барселона — Динамо 2:1

Голи: Мессі, 5 (з пенальті), Піке, 65 — Циганков, 74

Барселона: тер Штеген — Дест, Піке, Бускетс (Лангле, 74), Альба — П’яніч (Роберто, 59), де Йонг — Мессі, Педрі (Аленья, 83), Фаті (Трінкау, 74) — Грізманн (Дембеле, 60)

Динамо: Нещерет — Кендзьора, Забарний, Попов, Шабанов — Андрієвський — Циганков, Буяльський (Лєднєв, 85), Шепелєв, Родрігеш (де Пена, 71) — Супряга (Вербич, 71)

Попереджений: Буяльський