Барселона дотиснула Атлетіко й зробила ще один крок до чемпіонства

7 квітня 2019, 03:30

Відбулися кілька матчів 31-го туру чемпіонату Іспанії.

У центральному поєдинку туру лідер Барселона приймала другу команду таблиці Атлетіко, який у разі перемоги скоротив би відставання до п'яти очок.

Гостей на 28-й хвилині підвів нападник Дієго Коста, який після зіткнення з суперником почав сперечатися з арбітром, за що отримав червону картку.

Господарі довго не могли реалізувати чисельну перевагу, в чому Атлетіко допомагав воротар Ян Облак, але все-таки добилися свого в кінцівці гри.

Спершу Луїс Суарес на 85-й хвилині відзначився ударом з-за меж штрафного, а потім Ліонель Мессі через 120 секунд встановив остаточний рахунок 2:0.

Ця перемога дала змогу Барселоні відірватися від Атлетіко на 11 очок за сім турів до кінця сезону Прімери. Осічкою земляків скористався Реал, який обіграв 2:1 на своєму полі Ейбар завдяки дублю Каріма Бензема.

MyScore.com.ua

У попередньому турі, який відбувся посеред тижня, Барселона драматично уникла поразки, зігравши 4:4 на виїзді проти Вільярреала.