Барселона завдяки дублю Мессі повернулася на третє місце чемпіонату Іспанії

24 лютого 2021, 22:26

У відкладеному поєдинку 1-го туру іспанської Прімери Барселона з рахунком 3:0 розгромила Ельче.

Господарям не вдалося пробити ворота одного з аутсайдерів чемпіонату в першому таймі, але на 48-й хвилині Ліонель Мессі відкрив рахунок із передачі Мартіна Брейтвейта.

Наприкінці півгодини гри з гаком капітан каталонської команди оформив дубль, коли йому асистував Френкі де Йонг.

На 73-му оберті секундної стрілки остаточну крапку в матчі поставив Жорді Альба, який відзначився голом після пасу того ж Брейтвейта.

Перемога дозволила Барселоні піднятися на третє місце Прімери з відривом у два очки від Севільї, яка зіграла на один матч менше.

Барселона - Ельче 3:0

Голи: Мессі, 48, 68, Альба, 73

flashscore.com.ua

У попередньому, 24-му турі чемпіонату Іспанії Барселона втратила перемогу над Кадісом вдома, зігравши внічию 1:1, в результаті чого опустилася на четверте місце.