Барселона впритул наблизилася до Реалу в чемпіонаті Іспанії - відео

9 липня 2020, 03:23

В іспанській Прімері відбулися кілька матчів 35-го туру.

Барселона в рамках каталонського дербі приймала Еспаньйол і перемогла сусідів по місту з мінімальним рахунком 1:0.

Господарі не змогли пробити суперника за підсумками першого тайму, а на 50-й хвилині залишилися в меншості, коли вилучили Фаті.

Проте, вже через три хвилини червону картку отримав півзахисник гостей Пол Лосано, що зрівняло склади команд.

Це дозволило господарям поля забити гол на 56-му оберті секундної стрілки, який виявився єдиним у матчі - відзначився Луїс Суарес.

Ця перемога дозволила Барселоні наблизитися на один бал до Реалу, який має матч у запасі. Поразка позбавила Еспаньйол шансів залишитися в елітному дивізіоні чемпіонату Іспанії.

УЄФА

У минулому турі Барселона на виїзді з рахунком 4:1 розгромила в гостях Вільярреал.