Барселона відігралася з 0:4 у дуелі проти ПСЖ і пройшла до чвертьфіналу Ліги чемпіонів

9 березня 2017, 00:10
Завершилися ще два протистояння в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

Барселона в супер-драматичному матчі Ліги чемпіонів обіграла ПСЖ з рахунком 6:1. Команда Луіса Енріке вела 3:0 після 55-ї хвилини матчу, але пізніше французи відіграли один м'яч і зробили становище іспанців дуже важким. За останні 10 хвилин каталонці примудрилися забити три голи і пройти в чвертьфінал. Дубль за заключних хвилинах оформив Неймар.

Барселона – ПСЖ 6:1 (перший матч - 0:4)

Голи: Суарес, 3, Курзава 40 (автогол), Мессі, 50 (з пенальті), Неймар, 88, 90+1, Роберто, 90+5 – Кавані, 62

Барселона: тер Штеген, Суарес, Піке, Умтіті, Іньєста (Туран, 69), Маскерано, Бускетс, Рафінья (Серхі Роберто, 73), Ракітіч (Гомеш, 84), Неймар, Мессі

ПСЖ: Трапп, Тіаго Сілва, Курзава, Меньє (Криховяк, 90), Маркіньос, Матюіді, Верратті, Лукас Моура (Ді Марія, 55), Рабьо, Дракслер (Орьє, 72), Кавані

Попередження: Матюіді, 5, Дракслер, 14, Піке, 23, Бускетс, 36, Кавані, 42, Ракітіч, 61, Неймар, 66, Суарес, 67, Маркиньос, 90 Вератті, 90

Боруссія Дортмунд розгромила Бенфіку в матчі з рахунком 4:0 і пройшла далі.

Боруссія – Бенфіка 4:0 (перший матч - 0:1)

Голи: Обамеянг, 4, 61, 85, Пулішич, 59

Боруссія: Бюрки, Бартра, Папастатопулос (Гінтер, 88), Шмельцер, Пішчек, Кастро, Вайгль, Пулішич, Дурм, Обамеянг (Шюррле, 86), Дембеле (Кагава, 81)

Бенфіка: Едерсон, Луїзао, Линделеф, Елізеу, Андре Алмейда, Сальвіо (Жонас, 64), Самаріс (Живкович, 74), Серві (Хіменес, 82), Піцци, Нелсон Семеду, Мітроглу