Барселона і Ліверпуль розгромили суперників у перших чвертьфінальних матчах Ліги чемпіонів

4 квітня 2018, 23:58

Ліверпуль і Барселона здобули розгромні перемоги над Манчестер Сіті і Ромою відповідно в перших чвертьфінальних матчах Ліги чемпіонів сезону-2017/18.

Ліверпуль зробив результат в матчі на Енфілді в перші півгодини. З перших хвилин мерсисайдці накрили Сіті потужним пресингом і швидко тікали в контратаки. Це доволі швидко дало результат. Вже на 11-й хвилині Мане перехопив м'яч біля свого штрафного, пішов швидкий закид вперед на Салаха (який, схоже, був в офсайді), а той вивів на удар Фірміно. З першим ударом бразильця Едерсон впорався, але той був першим на відскоку і викотив на порожні ворота Салаху - 1:0.

Через десять хвилин "Червоні" подвоїли перевагу: Окслейд-Чемберлен отримав м'яч перед штрафним Сіті, зробив два кроки і потужно пробив у верхню дев'ятку воріт Едерсона. Манчестер Сіті шокували два швидких пропущених м'ячі, а Ліверпуль продовжив розривати оборону "Городян". Незабаром в воротах команди Пепа Гвардіоли побував і третій м'яч. На 31-й хвилині Салах спокійно підійшов до штрафного і спробував пробити здалеку - м'яч потрапив у захисника, але відлетів до єгиптянина. З другої спроби Мохаммед навісив в штрафну, де Мане кивком голови відправив снаряд у сітку.

До кінця першого тайму Ліверпуль не дозволяв створювати небезпеку біля своїх воріт, перекриваючи зони для "Городян" і грамотно позбавляючи їх простору. Після перерви Сіті заграв активніше і став ближче підходити до воріт Каріуса, але там, як і раніше, мерсисайдці грали дуже щільно.

У підсумку, Манчестер Сіті за весь матч не завдав в створ воріт Ліверпуля жодного удару і програв з "сухим" рахунком. Через шість днів в Манчестері команді Гвардіоли потрібно забивати мінімум три голи.

Ліверпуль - Манчестер Сіті 3:0
Голи: Салах, 12, Окслейд-Чемберлен, 21, Мане, 31

Ліверпуль: Каріус - Александер-Арнольд, ван Дейк, Ловрен, Робертсон - Окслейд-Чемберлен (Морено, 85), Хендерсон, Мілнер - Салах (Вейналдум, 53), Фірміно (Соланке, 71), Мане

Манчестер Сіті: Едерсон - Уокер, Компані, Отаменді, Ляпорт - Фернандіньо - Де Брюйне, Гюндоган (Стерлінг, 57) - Д. Сільва, Габріель Жезус, Сане

Попередження: Хендерсон - Отаменді, Габріель Жезус, Де Брюйне, Стерлінг

В іншому матчі ігрового дня обійшлося без сенсацій. Барселона відправила у ворота Роми чотири м'ячі і здобула розгромну перемогу. Примітно, що два з чотирьох голів каталонського клубу на свій рахунок записали гравці римського клубу - Даніеле Де Россі і Костас Манолас, ще по забитому м'ячу оформили Жерар Піке і Луїс Суарес. У складі Роми забив Едін Джеко.

Ромі потрібно здійснювати диво у матчі-відповіді, щоб пройти в півфінал Ліги чемпіонів.

Барселона - Рома 4:1
Голи: Де Россі, 38 (у свої ворота), Манолас, 55 (у свої ворота), Піке, 59, Л. Суарес, 87 - Джеко, 80

Барселона: Тер Штеген - Семеду, Піке, Умтіті, Альба - Роберто (Гомеш, 83), Ракітіч, Бускетс (Пауліньо, 66), Іньєста (Д. Суарес) - Мессі, Луїс Суарес.

Рома: Аліссон - Перес, Фасіо, Манолас, Коларов - Пеллегріні (Гоналон, 60), Де Россі (Дефрель, 77), Стротман - Флоренці (Ель Шаараві, 72), Джеко, Перотті.

Попередження: Коларов, Стротман

Нагадаємо, напередодні в перших чвертьфінальних матчах Ліги чемпіонів перемоги здобули Реал і Баварія.