Ель Класіко. Барселона і Реал не виявили переможця

18 грудня 2019, 22:54

У відкладеному матчі 10-го туру іспанської Прімери Барселона і Реал розійшлися внічию з рахунком 0:0.

Після стартових атак господарів гості встановили свою перевагу на полі і раз по раз намагалися розхитати оборону суперника.

Проте, каталонці вміло оборонялися, а коли гравці мадридців все ж отримували шанси забити, вміло у воротах діяв Марк-Андре тер Штеген.

Так, німецький голкіпер Барселони парирував удари Каріма Бензема, Каземіро й Федеріко Вальверде. В одному епізоді м'яч із лінії воріт головою вибив Жерар Піке.

Наприкінці півгодини гри Реал ледь не пропустив, але цього разу рятувати свою команду від голу довелося Серхіо Рамосу, який став на шляху м'яча перед порожніми воротами.

Даний малюнок гри зберігся і після перерви, де гості атакували гостріше, але при цьому не могли нанести завершальний удар. На 73-й хвилині м'яч забив Гарет Бейл, проте арбітр зафіксував офсайд.

0:0 - Барселона залишилася лідером, випереджаючи другий в таблиці Реал за різницею м'ячів.

Барселона - Реал 0:0

Барселона: тер Штеген - Семеду (Відаль, 55), Піке, Лангле, Альба - Роберто, Ракітіч, де Йонг - Мессі, Суарес, Грізманн (Фаті, 82)

Реал: Куртуа - Карвахаль, Варан, Рамос, Менді - Вальверде (Модріч, 80), Каземіро, Кроос - Бейл, Бензема, Іско (Родріго, 80)

Попереджені: Ракітіч, Суарес, Лангле - Каземіро, Бейл, Іско, Рамос, Карвахаль