Барселона і Реал оступилися. Результати матчів чемпіонату Іспанії

2 грудня 2017, 23:49
У суботу, 2 грудня, відбулися чотири матчі 14-го туру чемпіонату Іспанії з футболу

В одному з найбільш принципових протистоянь іспанського чемпіонату - між Атлетіком і Реалом - переможця не було виявлено. У властивій поєдинкам між цими суперниками жорсткій манері пройшов весь матч, небезпечних моментів було не так багато, але вони виникали біля воріт кожної з команд. У першому таймі небезпечно пробивав Адуріс, але виручив Навас, а удар Бензема прийшовся в стійку.

У другому таймі Реал залишився в меншості після видалення Серхіо Рамоса, але Атлетік не встиг скористатися своєю чисельною перевагою.

Ця осічка відкинула Реал на четверте місце в турнірній таблиці, Атлетік продовжує знаходиться в нижній частині табелі.

Атлетік - Реал 0:0

Атлетик: Аррісабалага - Баленсіага, Ечеіта, Нуньєс, Де Маркос (Лекуе, 72) - Ріко, Ітурраспе (Сан Хосе, 39) - Сусаета, Гарсія, Вільямс (Кордоба, 83) - Адуріс

Реал: Навас - Марсело, Рамос, Варан, Карвахаль - Кроос, Каземіро, Модріч - Іско (Ковачич, 82) - Роналду, Бензема (Майорал, 82)

Попередження: Де Маркос, Ечеіта - Рамос, Каземіро, Карвахаль, Роналду

Вилучення: Рамос, 87 (друга жовта)

Барселона втратила очки у другому матчі поспіль в Ла Лізі. У домашній зустрічі проти Малаги каталонці пропустили першими, але до середини другого тайму змогли вийти вперед. Ключовий епізод зустрічі трапився на 70-й хвилині, коли Самуель Умтіті смикнув м'яз і упустив Яго Аспаса, який виклав передачу на порожні ворота Максі Гомесу.

2:2 - Барселона, незважаючи на осічку, продовжить лідирувати в турнірній таблиці Ла Ліги після цього туру.

Барселона - Сельта 2:2

Голи: Мессі, 22, Л.Суарес, 62 - Аспас, 20, М. Гомес, 70

Барселона: Тер Штеген - Роберто, Піке, Умтіті (Вермален, 72), Альба - Пауліньо, Ракітіч (Алькасер, 79) Бускетс, Іньєста (Д.Суарес, 53) - Мессі, Л.Суарес

Сельта: Бланко - Мальо, Мендес (Ронкалья, 63), Фонтас, С. Гомес (Кабрал, 4) - Васс, Хосабед, Лоботка, Сісто - Аспас, Максі Гомес

Попередження: Суарес, Вермален - Ронкалья, Хосабед, Бланко, Васс, Сісто, Мальо

Серед інших матчів відзначимо вольову перемогу Атлетіко над Реал Сосьєдадом, яка дозволила "Матрацникам" вийти на чисте третє місце в таблиці.

Малага - Леванте 0:0

Атлетіко - Реал Сосьєдад 2:1

Голи: Феліпе Луїс, 63, Грізманн, 88 - Вілліан Жозе, 29 (з пенальті)

Севілья - Депортіво 2:0

Голи: Бен-Йєддер, 45, Крон-Делі, 78