Барселона на останніх секундах здолала Реал

24 квітня 2017, 00:08
У рамках 33-го туру чемпіонату Іспанії Барселона наприкінці доданого часу вирвала перемогу над Реалом з рахунком 3:2 і вийшла на перше місце

Гра на зустрічних курсах почалася з перших хвилин, і вже в дебюті міг відзначитися форвард гостей Луїс Суарес. У відповідь забити міг Карім Бензема, проте Марк-Андре тер Штеген був напоготові.

На 28-й хвилині господарі відкрили рахунок, коли Марсело навісив на дальню штангу, Рамос звідти пробив у стійку, а на добиванні першим виявився Каземіро, який несильним ударом переправив м'яч у сітку.

Реал вигравав не більше п'яти обертів секундної стрілки перед тим, як Ліонель Мессі на швидкості отримав пас від Івана Ракітіча, обіграв Луку Модріча і Дані Карвахаля, після чого без проблем розстріляв Кейлора Наваса, вийшовши один на один. До кінця першого тайму Барселона мала ще мінімум два шанси, щоб вийти вперед, але у воротах мадридців вміло діяв Кейлор Навас.

Після перерви малюнок гри не змінився: гості більше тримали м'яч і небезпечно атакували, господарі гостро виходили контратаки й створювали загрози чужим воротам. Тим не менш, відчутна перевага дозволила каталонцям повести в рахунку. Це Ракітіч отримав передачу на підступах штрафного, підробив під ліву, "прибравши" Тоні Крооса, і ювелірним ударом у дальню дев'ятку без шансів пробив Наваса.

На 77-й хвилині здавалося, що Реал приречений програти, адже вилучення отримав його капітан і оплот оборони Серхіо Рамос за фол на Мессі. Але в меншості мадридці зуміли відновити рівновагу. Марсело обігрався з Кроосом на фланзі і прострілив на ближню стійку, де вийшовший на заміну Хамес Родрігес звільнився від опіки і впритул пробив вже безпорадного тер Штегена.

Барселона доклала зусиль, щоб вирвати перемогу і все ж домоглася свого на останніх секундах доданого часу. Серхі Роберто розігнав атаку, Альба прострілив на 15 метрів на Мессі, і аргентинець холоднокровно розстріляв ближній кут воріт Реала в один дотик.

3:2 - Барселона за додатковими показниками обійшла Реал (у команд рівна кількість очок - 75) і виходить на перше місце. Королівський клуб ще має одну гру в запасі, щоб повернути собі лідерство.

Реал - Барселона 2:3
Голи: Каземіро, 28, Хамес Родрігес, 85 - Мессі, 33, 90+2, Ракітіч, 73

Реал: Навас - Карвахаль, Рамос, Начо, Марсело - Каземіро (Ковачіч, 70), Модріч, Кроос - Бейл (Асенсіо, 39), Бензема (Хамес, 82), Роналду

Барселона: тер Штеген - Роберто, Піке, Умтіті, Альба - Бускетс, Ракітіч, Іньєста - Мессі, Л.Суарес, Алькасер (Гомеш, 70)

Попереджені: Каземіро, Ковачич - Умтіті, Мессі

Вилучений: Рамос (пряма червона картка)