Барселона стала останнім учасником чвертьфіналу Ліги чемпіонів

9 серпня 2020, 00:07

Барселона обіграла Наполі в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів з рахунком 3:1 і вийшла до чвертьфіналу турніру.

Уже в дебюті зустрічі Наполі міг відкрити рахунок, проте Дріс Мертенс з близької відстані влучив у штангу.

Барселона реалізувала ж свій перший шанс. Клеман Лангле після подачі кутового ударом головою поцілив у дальній кут воріт Давида Оспіни.

На 23-й хвилині чудовим голом відзначився Ліонель Мессі. Капітан господарів розібрався з кількома суперниками в їхньому штрафному майданчику і послав м’яч під саму штангу воріт Оспіни.

У самому кінці першого тайму команди обмінялися голами з пенальті. Спочатку Луїс Суарес зробив рахунок 3:0, а всього через кілька хвилин Лоренцо Інсіньє переграв Марка-Андре тер Штегена.

Як виявилося, це був останній гол у грі. Після перерви Наполі мав кілька напівмоментів, але забити ще хоча б раз так і не зміг.

Барселона у другому таймі зіграла по рахунку і за фінальні 45 хвилин зустрічі Оспіну всерйоз не потурбувала.

Барселона — Наполі 3:1 (перший матч 1:1)

Голи: Лангле, 10, Мессі, 23, Суарес, 45+1 (з пенальті) — Інсіньє, 45+5 (з пенальті)

Барселона: тер Штеген — Семеду, Піке, Лангле, Альба — Роберто, Ракітіч, де Йонг — Мессі, Суарес (Фірпо, 90+2), Грізманн (Мончу, 84)

Наполі: Оспіна — Ді Лоренцо, Манолас, Кулібалі, Маріу Руї - Руїс (Ельмас, 79), Демме (Лоботка, 46), Зьєліньскі (Лосано, 70) — Кальєхон (Політано, 70), Мертенс, Інсіньє (Мілік, 79)

Попереджені: Суарес — Зьєліньські

У чвертьфіналі турніру Барселона зіграє з Баварією, яка в паралельному матчі розгромила Челсі з рахунком 4:1.

Редактор: Євген Нещерет