Барселона — Наполі. Відео голів та огляд матчу Ліги чемпіонів

9 серпня 2020, 00:21

Барселона з рахунком 3:1 перемогла на своєму полі Наполі в матчі-відповіді 1/8 фіналу та з загальним результатом 4:1 вийшла до чвертьфіналу турніру.

Господарі відкрили рахунок на 10-й хвилині - це Лангле головою поцілив у дальній кут воріт Оспіни після подачі кутового.

На 23-му оберті секундної стрілки Мессі подвоїв перевагу команди, коли в штрафному розібрався відразу з декількома суперниками і пробив під саму стійку.

Наприкінці півгодини гри відзначився Луїс Суарес, реалізувавши 11-метровий удар.

Все, що зуміли гості - забити один м'яч під кінець першого тайму завдяки заробленому Мертенсем пенальті, який реалізував Інсіньє.

Барселона - Наполі 3:1 (перший матч - 1:1)

Голи: Лангле, 10, Мессі, 23, Суарес, 45+1 (з пен.) - Інсіньє, 45 + 5 (з пен.)

У чвертьфіналі Барселона зіграє проти Баварії, яка з рахунком 4:1 переграла Челсі в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів та з загальним результатом 7:1 вийшла до наступного раунду.