Барселона не підпустила Атлетіко, Реал повернувся на третє місце. Результати чемпіонату Іспанії

28 січня 2019, 01:59

В іспанській Ла Лізі пройшли матчі 21-го туру.

Лідируюча Барселона відновила свій відрив у п'ять очок від свого головного переслідувача в особі Атлетіко після виїзної перемоги над Жироною.

Перемогу чинному чемпіону принесли точні удари Нелсона Семеду та Ліонеля Мессі на 9-й і 68-й хвилинах відповідно.

Реал завдяки гостьовому успіху з результатом 4:2 над Еспаньолом повернувся на третю сходинку Прімери, яку напередодні зайняла Севілья. За рахунку 4:1 гості залишилися в меншості на 72-й хвилині після вилучення Рафаеля Варана.

Вікторії королівського клубу сприяли голи Каріма Бензема (двічі), Серхіо Рамоса та Гарета Бейла. У каталонців відзначилися Лео Баптістао та Роберто Росалес.

Таблиця сайту MyScore.com.ua

Напередодні Севілья обійшла Реал, розгромивши на своєму полі Леванте з рахунком 5:0.