Барселона не змогла виграти четвертий матч поспіль і упустила лідерство. Результати чемпіонату Іспанії

8 жовтня 2018, 00:12

У неділю, 7 жовтня, п'ятьма матчами завершився восьмий тур чемпіонату Іспанії з футболу.

У центральному матчі ігрового дня Валенсія і Барселона раошлісь миром - 1:1. "Кажани" вийшли вперед вже на другій хвилині завдяки голу аргентинського захисника Езекіля Гарая. Барселона зрівняла рахунок в середині тайму - Ліонель Мессі зіграв у стінку з Луїсом Суаресом і точно пробив у нижній кут з лінії штрафної.

Всупереч очікуванням, за решту часу матчу команди більше не забивали. Барселона не може виграти вже протягом чотирьох матчів поспіль в чемпіонаті Іспанії, набравши за цей час три очки. Каталонці пропустили на перше місце в турнірній таблиці Севілью.

Валенсія - Барселона 1:1
Голи: Гарай, 2 - Мессі, 24

Валенсія: Нето - Піччіні, Гарай, Пауліста, Гайя - Солер, Парехо, Кондогбіа (Коклен, 79), Гедеш (Черишев, 12) - Батшуайі, Гамейро (Родріго, 67).

Барселона: тер Штеген - Семеду, Вермален, Піке, Альба - Ракітіч, Бускетс, Артур (Рафінья, 87) - Мессі, Л. Суарес, Коутіньо (Дембеле, 84).

Попередження: Солер, Парехо - Л. Суарес, Коутіньо.

Серед інших матчів восьмого туру Ла Ліги варто відзначити домашні перемоги Атлетіко і Севільї над Бетісом і Сельтою відповідно.

Гол: Алькарас, 28

Нагадаємо, напередодні в матчі чемпіонату Іспанії Реал сенсаційно на виїзді програв Алавесу.