Барселона не змогла виграти другий матч поспіль. Результати матчів чемпіонату Іспанії

11 лютого 2018, 23:36

У неділю, 11 січня, відбулися чотири матчі 23-го туру чемпіонату Іспанії з футболу

Барселона на своєму полі не змогла обіграти Хетафе. Каталонці вирішили зіграти в цій грі в економ-режимі, однак суперник виявився не таким простим. У першому таймі єдиний шанс для голу створили якраз гості, але Сібасакі відправив м'яч точно в руки Тер Штегену.

У другому таймі Барселона заграла активніше, але Хетафе досить легко справлявся з усіма спробами "Синьо-гранатових" в атаці. Найреальніші шанси для взяття воріт Гуаїти мав Луїс Суарес, але удача цього разу відвернулася від уругвайця.

0:0 - Барселона втратила очки у другому матчі поспіль і дозволила Атлетіко наблизитися на відстань семи балів.

Барселона - Хетафе 0:0

Барселона: Тер Штеген - Роберто, Міна, Дінь, Альба - Ракітіч, Бускетс (Пауліньо, 82), Коутіньо (Іньєста, 61) - Мессі, Суарес, Алькасер (Дембеле, 62)

Хетафе: Гуаїта - Суарес, Даконам, Гонсалес, Антунеш - Фажр, Арамбаррі - Портільо, Сібасакі (Кабрера, 88), Ндіайє (Моліна, 85) - Анхель Родрігес (Фламіні, 87)

Попередження: Бускетс, Міна - Арамбаррі, Антунеш, Гуаїта

Серед інших матчів виділимо перемогу Валенсії в принциповому дербі міста проти Леванте з рахунком 3:1.

Голи: Міна, 17, Вьєтто, 65, Парехо, 89 (з пенальті) - Поштіга, 18

Нагадаємо, напередодні мадридський Реал завдяки хет-трику Кріштіану Роналду розгромив Реал Сосьєдад з рахунком 5:2.